HESAP BİLGİLERİNİZİ Mİ UNUTTUNUZ?

2012 yılında Kadıköy'de "Kırık Elma" adı altında bilgisayar malzemeleri tedariki ile hizmete başlayan firmamız Mayıs 2019 tarihi itibariyle “Apple Servis Ltd.” olarak faaliyetlerine devam ederken, mobil telefon tamiri ve yedek parça tedariki ile hizmet alanını genişletmiştir.

Apple Servis, 2018 yılında Huawei ürünleri için teknik servis hizmeti vermeye başlayarak Türkiye’de Huawei teknik servis hizmeti veren nadir firmalardan biri olmuştur.

Apple servis olarak kurulduğumuz yıldan itibaren hizmet alanımızı sürekli geliştirerek IPhone, Samsung, Huawei cep telefonu tamir ve teknik servis hizmeti vermenin yanı sıra 2. el IPhone, Samsung, Huawei cep telefonu satışı hizmetleri de vermekteyiz.

Apple Servis ailesi olarak, müşteri memnuniyetini esas alan proaktif bir ekip olmanın gururunu yaşamaktayız. Kuruluşumuzdan bugüne kadar bizi özel kılan ve müşteri tercihinin artmasını sağlayan tek anahtarın sizi dinlemek, anlamak ve size yüksek kalitede hizmet vermek olduğunu biliyor ve bu bilinçle çalışıyoruz.

Sektördeki teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek müşterilerine daha nitelikli hizmet sunmak, müşteri memnuniyetini yükseltmek, sektöre ve ülkemiz ekonomisine artı değer katmak Apple Servis Ltd. ve çalışanlarının temel prensipleridir.

Misyonumuz & Vizyonumuz
Kurulduğumuz günden bu yana, hizmet verdiğimiz alanda yenilikçi bakış açımız ile güvenilir bir şirket olma önceliğiyle hareket etmek.

Faaliyette bulunduğumuz sektörde ürün ve servislerimizde kaliteden ödün vermeden hizmet vererek tüketiciler için en beğenilen ve tercih edilen firma olmak.

Memnuniyet

Çalıştığımız her alanda müşterilerimizin memnuniyetini önemsiyor ve onlara değer veriyoruz.

Uygun Fiyat Garantisi

%100 uygun fiyat garantisi dışında %10 öğrenci indirimimiz mevcuttur.

Sorun Tespiti

20 yıllık tecrübesiyle arıza hemen tespit edilir ve gerekli çözümler sunulur.

Müşteri Memnuniyeti

Tüm ürünleriniz için müşteri ayırt etmeksizin eşit hizmet sunuyoruz.

Soru Sor?

Sormak istedikleriniz için formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Açılış Saatleri

Pzt - Cuma: 09.00 - 20.00
Pazar: Kapalı
Mesai Dışı: Sadece Randevu ile!

E-Bülten Aboneliği

En son teklifleri almak için bültenimize abone olun

ÜSTE
WhatsApp chat