HESAP BİLGİLERİNİZİ Mİ UNUTTUNUZ?

Bu internet sitesinde bulunan her türlü bilgi ve materyal “Apple Servis Ltd” tarafından bilgilendirme amacı ile hazırlanmıştır ve bu nedenle, burada bulunan hiçbir bilgi kopyalanamaz.

Sayfamızı ziyaret eden ziyaretçilerimiz, bilgi için ofisimizle iletişime geçebilirler. İnternet sitemizin ziyaret edilmesi ve e-posta yolu ile tarafımıza her türlü bilginin sunulması aşağıda yer alan kurallara tabidir:

  1. Bu internet sitesi Türk Ticaret Kanunu mesleki ve etik kuralları gözetilerek ve özellikle reklam yasağına uygun şekilde tasarlanmaya çalışılmıştır. Bu site, reklam veya benzeri amaçlar ile kullanılamaz. Sayfamızı ziyaret eden ziyaretçilerimiz, ziyaret kurallara uymayı taahhüt etmektedirler.
  2. Bu internet sitesinde yer alan tüm içerik, faaliyet, çalışma programı, bilgi, logo ve yayınların “know-how” ile fikri ve sınai hakları Apple Servis LTD firmasına ait olup; kopyalanamaz, intihal yaratılamaz ve kullanılamaz.
  3. Ziyaretçiler bu internet sitesinde bulunan bilgilerin yanlış olduğunu veya kendilerinin bu bilgiler sebebiyle bir zarara uğradıklarını iddia edemezler. Apple Servis Ltd şirketi ve firmayı temsil eden hiçbir editör, bu internet sitesinde sunulan bilginin içeriği ya da ziyaretçilerin bu internet sitesine dayanarak gerçekleştirdiği hareketlerden sorumlu tutulamaz.
  4. Bu internet sitesine link yaratmak, kurumumuzun yazılı izni bulunmadıkça kesinlikle yasaktır.

Uygun Fiyat Garantisi

%100 uygun fiyat garantisi dışında %10 öğrenci indirimimiz mevcuttur.

Sorun Tespiti

20 yıllık tecrübesiyle arıza hemen tespit edilir ve gerekli çözümler sunulur.

Müşteri Memnuniyeti

Biz ürünlerinizi müşteri ayırt etmeksizin yapıyoruz.

Soru Sor?

Sormak istedikleriniz için formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Açılış Saatleri

Pzt - Cuma: 09.00 - 20.00
Pazar: Kapalı
Mesai Dışı: Sadece Randevu ile!

E-Bülten Aboneliği

En son teklifleri almak için bültenimize abone olun

Son Eklenenler

ÜSTE
WhatsApp chat